FELHÍVÁS MANÉZS –Színjátszó Találkozó In memoriam Lengyel Pál

FELHÍVÁS

MANÉZS –Színjátszó Találkozó

In memoriam Lengyel Pál

A Montázs Drámapedagógiai és Közművelődési Egyesület, a tiszaújvárosi Derkovits Kulturális Központ és a Magyar Szín-Játékos Szövetség

Lengyel Pál emléke előtt tisztelegve első alkalommal hirdeti meg tiszaújvárosi minősítő találkozóját nem hivatásos színházi műhelyek és színjátszó csoportok számára.

A rendezvény célja, hogy lehetőséget kínáljon a színjátszó csoportoknak a megmutatkozásra, segítse a térségben alkotó műhelyek erősödését, ösztönözze új produkciók megszületését, s mindezen keresztül hozzájáruljon a térség évszázados amatőr színjátszó hagyományainak megőrzéséhez és megújításához.

A találkozó időpontja: 2014. szeptember 20-21.

Helyszín: Tiszaújváros – Derkovits Kulturális Központ (3580 Tiszaújváros, Széchenyi u. 2.)

Nevezési feltételek: A találkozóra műfaji megkötés nélkül jelentkezhet minden nem
hivatásos, ifjúsági és felnőtt színjátszó csoport. A pályázott előadások időtartama nem lehet több 90 percnél.

Nevezési díj: 500 Ft/ fő.

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 05.

Az előadások kérhetik a Magyar Szín-Játékos Szövetség minősítését.

(A minősítés a MSzSz tagjai számára térítésmentes, a tagságdíj 6000 Ft/év, amely a helyszínen is befizethető. A nem tagok számára a minősítés díja 10.000 Ft/ előadás.)

Felhívás és jelentkezési lap letölthető: www.montazsegyesulet.hu, www.szin-jatekos.hu, www.dkk.tiszaujvaros.hu

A jelentkezések alapján a rendezőbizottság dönt a meghívásról. Erről 2014. szeptember 08-ig értesítjük a jelentkezőket.

Az érkezők számára 19-én este térítésmentesen hideg vacsorát biztosítunk, valamint lehetőség van az utazási költségek részbeni térítésére. Szállás: 2.000 Ft/ fő (Az erre vonatkozó igényeket kérjük a Jelentkezési lap elküldésével együtt, de legkésőbb szeptember 15-ig jelezzék!)

Bővebb információ: montazsegy@gmail.com e-mail címen keresztül, vagy Püspöki Pétertől kérhető (+3620/446-1542). A jelentkezési lapokat a montazsegy@gmail.com címre kérjük visszaküldeni!