Impró-Sokk - Improvizációs műhely

2019-11-05

A Montázs Drámapedagógiai és Közművelődési Egyesület a Magyar Drámapedagógiai Társaság támogatásával kétnapos improvizációs műhelymunkát hirdet gyermek- és diákszínjátszó csoportvezetők, valamint amatőr felnőtt színházi csoportok tagjai számára.

A két nap során a résztvevők megismerkednek a különböző improvizációs formákkal és technikákkal, saját bőrükön tapasztalják meg az improvizáció „embert próbáló” és „emberformáló” erejét, teszik mindezt a szerepjáték adta biztonságban, az itt és most formálódó közösség tagjaként.

Két nap játék, két nap nevetés, két nap flow.

Helyszín: DOKK humánkikötő (3532 Miskolc, Vasgyári út 35.)

Időpont: 2019. 12. 14-15. (szombat 10.00-18.00, vasárnap 09.00-16.00)

Műhelyvezető: Varju Nándor, drámapedagógus, impró színész, az Itt és Most Társulat szakmai vezetője

Részvételi díj*: 5.000 Ft

*A részvételi díj befizetése előre utalással, ill. a helyszínen történő személyes befizetéssel lehetséges. A befizetésről számlát állítunk ki. Átutalás esetén kérjük,a jelentkezési lapon adja meg a pontos számlázási címet!

Jelentkezési határidő: 2019. november 15.

Online jelentkezési lap: https://forms.gle/1haJC4AAAW3yNjaY8

Jelentkezés a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével és visszaküldésével. A létszám korlátozott, a beérkező jelentkezések elfogadásáról vagy elutasításáról minden jelentkezőt személyesen értesítünk.