SZERVEZŐ ÜGYINTÉZŐ ÁLLÁS BETÖLTÉSE

2021-10-13

szervező ügyintéző állás betöltése

A Montázs Drámapedagógiai és Közművelődési Egyesület a GINOP-5.1.7-17 Európai uniós pályázati konstrukció keretében támogatást nyert Társadalmi vállalkozási tevékenységének fejlesztésére. A program keretében felvételt hirdetünk szervező-ügyintéző állás betöltésére.

Munkaviszony kezdete: 2021. november 01-től.

Munkaviszony jellege: munkaviszony

Munkaviszony időtartama: határozott, 2021.11.01-2022.07.31.

Feladatok:

  • A Montázs Egyesület szakmai és közösségi programjaival kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • A programok koordinálása, az érkező csoportok fogadása, tárgyi feltételek biztosítása
  • Szükség szerint az Egyesület közösségi terében megvalósuló programokkal kapcsolatos egyéb tevékenységek

A betöltendő álláshely előnyei

  • Rugalmas munkaidő
  • Családbarát munkahelyi környezet
  • Perspektivikus munkalehetőség

A jelentkezőkkel szembeni elvárások

  • Regisztrált álláskereső legyen
  • Középfokú végzettség, vagy alapképzésre épülő igazolgató egyéb szakmai végzettség
  • Alapszintű jártasság számítógépes irodai programok használatában
  • Megbízhatóság
  • Pontos munkavégzés
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány szükséges)

Előnyt jelent

  • Középfokú végzettség
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • Művészeti vagy kulturális területen szerzett szakmai tapasztalat

Bérezés

  • A mindenkori minimálbér alapján

A pályázatok benyújtása

  • határidő: 2021. október 25.
  • a benyújtás módja: elektronikusan, montazsegy@gmail.com
  • érdeklődni a +3620-446-1542-es telefonszámon lehet.